Scroll to top

O NÁS

Spoločnosť bola založená v roku 2008 kolegami, kamarátmi obrazne povedané na zelenej lúke. Väčšina podobných firiem vznikala transformáciou už existujúcich. No my sme museli budovať všetko od podlahy. Mali sme síce dostatok odbornej praxe, odborných znalostí, skúseností entuziazmu, no o podnikaní sme vedeli len veľmi málo. Ďalšou nepriaznivou okolnosťou bola nastupujúca recesia v rokoch 2009-2011. No zodpovedným prístupom k zákazníkom, partnerom, odbornosťou ústretovosťou a flexibilitou sme si postupne získavali dôveru a miesto na trhu.

KTO SME

Každý nový projekt je pre nás výzvou, novou energiou novým poznaním. Práca je pre náš tím zážitkom aj pôžitkom. Venujeme sa každému kto sa na nás obráti „malým“ aj „veľkým“ a s radosťou každému pomôžeme alebo poradíme. Našimi zákazníkmi sú veľké priemyselné podniky v oblasti energetiky,  hutníctva, chemického priemyslu, potravinárstva, strojárske, stavebné a developerské spoločnosti ale nájdeme si priestor aj pre verejný sektor a individuálnych stavebníkov.

 Hodnoty: zodpovednosť, dôvera, solidarita.
Stratégia: poskytovať komplexné kvalitné riešenia pre široký okruh klientov, bezpečná práca na prvom mieste, pozitívny prístup, tímový duch.

ČO PONÚKAME

Od svojho vzniku sa spoločnosť postupne vyprofilovala a dnes ponúka  komplexné služby v oblasti elektrického napájania, meraní a regulácie, priemyselnej automatizácie a slaboprúdových rozvodov. Obklopujeme sa špecialistami z jednotlivých oblastí aby zákazník našiel všetko „pod jednou strechou“. Takto dokážeme zabezpečiť komplexné riešenia pre priemyselné objekty, komunálny sektor aj súkromné osoby.

Riešime zariadenia objektov od elektrického napájania, rozvody elektrickej inštalácie, cez riadenie vykurovania, vzduchotechniky, štruktúrované siete (PC, IP kamery) až po EPS a zabezpečovací systém. Pre uvedené systémy zabezpečujeme komplexné služby od štúdie, realizačný projekt, montáž skúšky, revízie, uvedenie do prevádzky a následne záručný a pozáručný servis. Samozrejme uvedené služby podľa želania zákazníka zabezpečujeme aj jednotlivo.

PREČO MY

Venujeme sa systematickému vzdelávaniu našich pracovníkov, rozširovaniu ich technických a organizačných zručností. Naši pracovníci sú schopní začleniť sa do domácich aj zahraničných tímov zostavených pre veľké projekty. Základným cieľom spoločnosti je spokojný zákazník. To sa snažíme dosiahnuť  kvalitným riešením za rozumnú cenu a neustálym zlepšovaním interných procesov.